Termowizja

Jednym z najlepszych sposobów weryfikacji jakości wykonanych prac termomodernizacyjnych jest pomiar strat ciepła z użyciem kamery termowizyjnej.

Wykonywana przez nas ekspertyza termowizyjna zawiera opisy błędów wykonawczych (przedstawionych między innymi za pomocą zdjęć), a także propozycje zmian mających na celu poprawę bilansu cieplnego.

Kończy się gwarancja na wykonaną termomodernizację? Chcesz sprawdzić swojego wykonawcę? Czy kupujesz dom lub mieszkanie i nie chcesz narazić się na zbędne koszty? Zadzwoń do nas, a my wykonamy dla Ciebie profesjonalną analizę danego obiektu.

Badanie termowizyjne domu lub mieszkania w wersji podstawowej : od 250 zł

Badanie termowizyjne domu lub mieszkania jak wyżej z raportem wg normy PN-EN-13187/2001: od 500 z Określanie przebiegów instalacji CO, instalacji elektrycznych : od 500 zł Określenie wycieków instalacji CO: od 500 zł (w zależności od wielkości instalacji i czasu poszukiwania) Badanie dużych obiektów i badania obiektów nietypowych wg indywidualnej kalkulacji.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Ceny uzależnione od wielkości obiektów, zakresu prac i posiadanych dokumentacji. Skontaktuj się z nami a my przedstawimy dla państwa szczegółową kalkulację.

o o      o

o  o  o  o