Informacje dla subskrybentów „Newsletter ”

Informacje ogólne:
Usługa Newsletter za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail umożliwia wszystkim zarejestrowanym osobom automatyczne otrzymywanie treści kolejnych edycji newslettera zawierającego informacje o najnowszych poradach z zakresu budownictwa energooszczędnego oraz aktualnych naborach w programach dofinansowujących termomodernizację budynków
 • Korzystanie z usługi „Newsletter” jest dobrowolne i bezterminowe.
 • W celu świadczenia usługi „Newsletter” Goltech Usługi Inżynierskie Piotr Gola pozyskuje od osób zainteresowanych nazwy adresów poczty
  elektronicznej.
 • Każda zarejestrowana osoba, w każdej chwili, ma możliwość dokonania zmiany bądź usunięcia swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji.
 • Informacje polityki prywatności dostępne są po kliknięciu na link: „Polityka prywatności”.
 • Administratorem danych jest Piotr Gola, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą „Goltech Usługi Inżynierskie Piotr Gola”, Al. Pokoju 29a/2, 31-564 Kraków, NIP: 6551833779. Dane osobowe (tj. adresy email) zbierane są przez GOLTECH wyłącznie w celu ich przetwarzania dla realizacji usługi „Newsletter”. Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych
  w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy o ochronie danych osobowych. Osobie, której danedotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści jej danych oraz możliwość ich
  poprawiania. Dane są podawane przez osoby, których dotyczą, dobrowolnie, niemniej bez ich podania nie jest możliwa realizacja usługi „Newsletter”.

  Proces rejestracji:

  Usługa „Newsletter” świadczona jest wyłącznie dla zarejestrowanych osób. W celu dokonania rejestracji należy wykonać następujące czynności:

 • Wejść na stronę internetową o adresie https://www.goltech.pl
 • Zaznajomić się z dostępną na ww. stronie internetowej dokumentacją: „Instrukcje dla subskrybentów Newsletter” oraz „Polityką prywatności”.
 • Wypełnić prawidłowo elektroniczny formularz:
 • w pole o nazwie „Twój e-mail” należy wprowadzić adres e-mail, na który wysyłane mają być treści kolejnych edycji newslettera. Wpisany adres email musi należeć lub być w dyspozycji osoby rejestrującej się. Niedozwolone jest wykorzystywanie adresów poczty elektronicznej, które nie należą do osób dokonujących rejestracji.
  – wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Piotr Gola, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą „Goltech Usługi Inżynierskie Piotr Gola”, Al. Pokoju 29a/2, 31-564 Kraków, NIP: 6551833779, w celu korzystania z  usługi „Newsletter”. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych należy potwierdzić poprzez kliknięcie na znajdujące się przy akceptowanej treści pole wyboru i wpisać w nie oznaczenie akceptacji (tj. symbol )
 • potwierdzić fakt zaznajomienia się z treścią „Instrukcji dla subskrybentów Newsletter” oraz „Polityką prywatności”
 • Kliknąć na przycisk „Zarejestruj się” (po tej czynności na adres e-mail, wprowadzony w procesie rejestracyjnym, wysłana zostanie informacja zawierająca link do procesu weryfikującego żądanie dodania skrzynki pocztowej do listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”).
 • Kliknąć na nadesłany na e-mail link do procesu weryfikującego żądanie dodania skrzynki pocztowej do listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”. Czynność ta  potwierdza wolę dodania posiadacza rejestrowanego adresu e-mail do listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”. Od tej chwili, na zarejestrowane konto email nadsyłane będą treści kolejnych edycji newslettera zawierającego informacje o najważniejszych wydarzeniach dotyczących problematyki budownictwa energooszczędnego, aktualnie obowiązujących dofinansowań wsparcia termomodernizacji.

Proces modyfikacji lub usunięcia zarejestrowanych danych:

W sytuacji zaistnienia potrzeby zmiany nazwy adresu e-mail, bądź usunięcia (wyrejestrowania) adresu e-mail znajdującego się na liście dystrybucyjnej usługi „Newsletter”, należy:

Kliknąć na link znajdujący się w prawym dolnym rogu otrzymanego newsletter’a lub w tym celu napisać do administratora na adres biuro@goltech.pl.

– W celu usunięcia konta e-mail z bazy subskrybentów newslettera (wypisania się z listy dystrybucyjnej „Newsletter”) należy kliknąć przycisk o nazwie „Kliknij aby wypisać się z „Newsletter”. Czynność ta spowoduje usunięcie danego adresu z listy subskrybentów i zaprzestane zostanie wysyłanie kolejnych edycji newslettera.